Blog

VIVAMAYR Altaussee’de yeni sağlık merkezi açtı...
Düğün öncesi ne kadar koşturduğunuzu ve yorulduğunuzu biliyoruz… Peki bu yorgunluğu Altaussee gölü kıyısındaki muhteşem detoks merkezinde atmaya ne dersiniz? Hem sağlık hem güzellik sizleri bekliyor.
Yeni nesil popüler besinler gerçekten mucizevi mi?
Meslek hayatım boyunca bilimin ışığında ve meslek etiğinin gerektirdiği şekilde danışanlarımı bilgilendirdim. Bütün bilim insanlarının yapması gerektiği gibi yani , elbette gelişmeleri takip etmek ve yeniliklere açık olmak koşulu ile…
Vücutta oluşan ödeme sizi şiş hissettirebilir
Sabah uyandınız, elleriniz, ayaklarınız şişmiş, yüzük takamıyorsunuz. Göz kapaklarınız şiş ve neredeyse öğlene kadar bu şişlik geçmiyor. Bunun sebebi vücudunuzda ödem oluşması olabilir. Peki ödem nedir? Ödem ,vücutta sıvı birikmesidir. Özellikle kadınlar arasında oldukça yaygındır. Tıbbi olarak hücre içi sıvının, hücre dışına çıkması ile doku aralarında ve cilt altında birikmesi olarak tanımlayabiliriz.
Güneş yüzünü gösterdi, yaz hazırlıkları başladı!
Yağ dokusunun dondurularak vücuttan atılması anlamına gelen “soğuk lipoliz” yöntemi, göbek, basen gibi bölgesel yağlanmalarda yüz güldüren sonuçlar veriyor. Dekolte Plus Güzellik Merkezi’nden Güzellik Danışmanı Ahu Karaduman, yaklaşık 1 saat süren uygulama sonrasında yağ hücrelerinin 2-3ay içinde vücuttan atıldığını ve dikkat çekici sonuçlar alındığını vurguluyor.